logo Mosaic Events
Klaun
Strzałka w górę

Klaun komik

Klaunada z fabularyzowanym scenariuszem przeniesie uczestników imprezy w cyrkowy świat. Dowcipny klaun wykorzystując w swoim show elementy magii, zabawnych sztuczek, jazdy na monocyklu, czy żonglerki maczetami, nie pozwoli nikomu na nudę. Niezależnie od tego czy jest to duży event firmowy czy mała uroczystość rodzinna, nasz klaun zadba o to, by umilić wszystkim czas.

Klaun na imprezę

Klaun animator

Głównym zadaniem klauna jest zapewnienie uczestnikom imprezy dobrej zabawy. Przygotowane scenariusze animacji są zawsze dostosowane do odbiorców i mogą być przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Skecze nasycone humorem, wieloma rekwizytami oraz niespodziankami, które służą rozrywce, dostarczą widzom wiele radości i zapadną na długo w pamięć.

Uśmiechnięty klaun
Klaunada

Nowoczesna klaunada

Mimo, że klaunada znana jest od starożytności, nieustannie ewoluuje, dostosowując się do oczekiwań widzów. Nowoczesne rekwizyty i technologie w połączeniu z tradycyjnymi elementami klaunady tworzą wyjątkowy spektakl w nurcie Nowego Cyrku (ang. Contemporary Circus). Wszystko to sprawia, że klaunada jest wciąż stylową i elegancką sztuką performatywną.

Klaun żongler

Klaun cyrkowiec

Profesjonalny klaun to nie tylko postać uwielbiana za swoje śmieszne gagi, to także artysta posiadający wiele niespotykanych zdolności. Rozkręcanie cyrkowych talerzy, jazda na mini-rowerku, żonglerka czy zabawne sztuczki magiczne to tylko mała namiastka talentów z całego wachlarza umiejętności.

Klaun cyrkowiec

Duet z licencją na rozśmieszanie

Nie ma nic bardziej zabawnego niż występ dwóch klaunów, w którym jeden klaun jest śmieszniejszy od drugiego. Odgrywane przez nich repryzy, czyli scenki rodzajowe, eksponują w przerysowanej formie ludzką naturę, dając widowni solidną dawkę dobrej zabawy.

Duet klaunów
Buty klauna

Oryginalna atrakcja

Groteskowo duże buty i czerwony, okrągły nos to niezmienne atrybuty klauna. Mimo, że pewne części kostiumu i wizerunku klaunów silnie nawiązują do tradycji, to sztuka klaunady idzie z duchem czasu. Dostarcza widzom coraz to nowych wrażeń, dzięki czemu to nieustająco oryginalna atrakcja na imprezę.

Klauny

Sprawdź dostępność

Jeśli czujesz, że takich atrakcji nie może zabraknąć na Twoim evencie,
skontaktuj się z nami i sprawdź dostępność artystów oraz szczegóły oferty.

kontakt

Inne propozycje atrakcji

Poznaj naszą całą ofertę.

zobacz

Działamy na terenie całej Polski

Swoim zasięgiem obejmujemy teren całego kraju realizując eventy różnego formatu i o różnym charakterze. W swoim portfolio posiadamy kilkadziesiąt miejscowości, w których obsługiwaliśmy wybrane wydarzenia. Posiadamy również doświadczenie w obsłudze eventów poza granicami Polski, m.in. w Arabii Saudyjskiej czy Dubaju.

Mapa ze znacznikami
Mapa ze znacznikami

Kontakt

Skontaktuj się z nami,
a my zajmiemy się resztą.
Napisz lub zadzwoń:

telefon

+48 508 529 000

e-mail

kontakt@mosaicevents.pl

messenger

Messenger